неділя, 20 лютого 2022 р.

Попри карантин, триває реалізація проєкту «Доброславська територіальна громада – єдина заможна родина»

Відбулась довгоочікувана поїздка команди проєкту до селища Доброслав в новому 2022 році. Метою її була підготовки наступних кроків з реалізації проєкту: формування Ради старійшин, Молодіжної ради, надання на розгляд юридичним службам Доброславської селищної ради змін до локальних НПА, підготовлених командою проєкту, та ін.

До того є була і святкова підстава – напередодні свій День народження відзначала селищний голова Людмила Прокопечко, тому представники Одеського інституту соціальних технологій Андрій Крупник і Оксана Дуліна з особливим задоволенням мали можливість привітати її із цим Днем.
У привітання була висловлена щира повага до керівниці громади як успішного й самовідданого лідера та виникла гарна нагода поспілкуватися з Людмилою Ярославівною з різноманітних питань реалізації проєкту.
Проміжні результати комунікації з головою Доброславської громади:
  • досягнуто домовленості щодо активізації процесів створення Ради старійшин,
  • частково узгоджено організаційні питання щодо Молодіжної ради, органів самоорганізації в мікрогромадах,
  • обговорено перспективи створення Робочої групи з удосконалення системи управління громадою на основі принципів демократизації та участі громадськості.
Детальніше акцентовані питання на завданнях Робочої групи: ними є перегляд та коригування чинних НПА: Положення про постійні комісії, про старост, про громадське обговорення кандидатур до цих органів. Наголошено на розробці нового Регламенту виконавчих органів Ради, Статуту територіальної громади, Стратегії розвитку громади до 2030 року.

середа, 2 лютого 2022 р.

Одеський інститут соціальних технологій: чого вдалося досягти у 2021 році та які пріоритети попереду



В непростих умовах карантинних обмежень Одеський інститут соціальних технологій проводить Загальні збори за підсумками роботи у 2021 році. Вимоги «жовтої» зони спричинили зустріч представників організації в комбінованому онлайн- та офлайн-форматі.

До Андрія Крупника, Алли Орлової, Оксани Дуліної, Ольги Крупник, Таміли Афанасьєвої, Анни Трепалюк, Людмили Петрової, Наталії Колісніченко, Ольги Нагорнюк та Анжеліки Чайки, які зібралися в Одеській обласній науковій бібліотеці імені М.С. Грушевського, в режимі відеоконференції ZOOM приєдналися Валерій Панько, Сергій Саханенко, Наталія Піроженко, Віталій Свічинський, Вікторія Баласанян.

Загальні досягнення Інституту та основні індивідуальні успіхи його членів представив директор ГО Андрій Крупник. Напрямки роботи у 2021 році охопили: наукову, проєктну, культурну, екологічну, викладацьку, комунікаційну сфери, співпрацю з громадськими об’єднаннями, експертний супровід реформ.
 
Для прикладу – за авторства представників Інституту видано 5 навчальних посібників, 2 монографії. За їх науковим керівництвом у 2021 році підготовлено та успішно захищено 4 кандидатські дисертації й 68 магістерських досліджень.
 
Серед основних досягнень Інституту – також участь його експертів у доопрацюванні та адвокаційній кампанії з просування проєкту Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021-2026 роки, яка затверджена Указом Президента України № 487/2021у вересні 2021 року.