НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА
ТА ОРГАНІЗАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
- Колективна монографія "Багаторівневе управління (multi-level governance) в умовах модернізації публічної влади і становлення демократичного врядування в Україні";
- Піроженко Н. "Технологія "тайм-менеджмент" як засіб часової організації професійної діяльності членів тендерних комітетів";
- Дуліна О., Крупник А. "Громадська безпека в умовах надзвичайної ситуації: теорія та практика";
- Дуліна О., Крупник А. "Державний та громадський контроль у бюджетній сфері: синергія поєднання";
- Піроженко Н., Крупник А. "Публічні закупівлі по-новому: чи всі нарешті побачать все?";
- А. Крупник "Агломерація як єдиний життєвий простір: час посилювати співпрацю";
- А. Крупник "Нова стратегія розвитку громадянського суспільства: як уникнути помилок";
- Крупник А. "Навіщо Україні місцеві референдуми?";
- Крупник А. "Звіт депутата місцевої ради: формальність, комунікація чи оцінка довіри виборців";
- Крупник А. "Зміни до Конституції: як вийти на дієву модель нової системи влади";
- Липовська С. "Підвищення кваліфікації публічних службовців у дистанційному режимі в період карантину".
- Липовська С. "Кандидатський резерв та резерв державних службовців – це різні поняття"
- Саханенко С. "Самоврядування в Україні: однорівневість чи багаторівневість";
- Саханенко С. "Етнічні чинники анатомії децентралізації";
- Нагорнюк О. – "Як карантин змінив спілкування в експертному середовищі та в освітньому процесі";
- Нагорнюк О. "Громадянська активність через неформальну освіту: як це працює у режимі онлайн".
- А. Крупник разом із О. Дуліною розробили навчальну програму та силабус для дисципліни «Соціальні технології в розвитку громад».
- С. Саханенко, А. Крупник, Н. Піроженко, О. Дуліна узяли участь у написанні навчального посібника "Регіональне управління" та колективної монографії "Багаторівневе управління в умовах модернізації публічної влади і становлення демократичного врядування в Україні".
- Н. Піроженко, А. Крупник, С. Саханєнко, О. Дуліна, А. Орлова отримали Свідоцтво про реєстрацію авторського права на літературно-письмовий твір наукового характеру «Звіт «Науково-дослідна робота з теми «Особливості реалізації політики децентралізації на рівні малих міст (на прикладі м. Гола Пристань)».
- У періодичних виданнях, які включені до Scopus та Web of Science, вийшли наукові публікації за участі О. Дуліної, А. Крупника, А. Орлової, Н. Піроженко, С.Саханенка.
- У лютому-червні 2020 року А. Крупник та А. Орлова взяли участь у розробленні Карти правових реформ у рамках проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується Консорціумом у складі ІСАР Єднання, УНЦПД ЦЕДЕМ.
- 24-25.04.2020 ОІСТ став одним з організаторів національної веб-конференції, присвяченій впровадженню технології “Розумна Взаємодія” у сферу розвитку громад, реформи місцевого самоврядування та розвитку громадянського суспільства.
- 29.04.2020 ОІСТ став одним з організаторів всеукраїнській експертної онлайн-наради «Держава і громадянське суспільство: стратегія і тактика взаємодії».
- 13.05.2020 експерти ОІСТ узяли участь в публічному обговоренні "Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами», організованому НДІ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні у партнерстві з ЦППР та ВГО «Інститут «Республіка».
- У травні 2020 року разом із кафедрою публічного управління та регіоналістики ОРІДУ НАДУ при Президентові України та ОІСТ за підтримки ЦППР та Мережі UPLAN експерти ОІСТ організували всеукраїнський Круглий стіл на тему: "Проблемні питання формування та реалізації державної політики децентралізації".
- 23.07.2020 експерти ОІСТ узяли участь у регіональному обговоренні проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні (за участі предствників Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та АР Крим) в рамках проєкту, що реалізується Консорціумом у складі ІСАР Єднання, УНЦПД і ЦЕДЕМ.
- У серпні-жовтні 2020 року А. Крупник та А. Орлова у складі Робочої групи Секретаріату КМУ взяли участь у розробці розділів "Механізми реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства" і "Моніторинг та оцінювання Національної стратегії".
- 07.09.2020 експерти ОІСТ узяли участь у дистанційні зустрічі в межах проєкту «Громади проти СOVID-19: як жити далі в умовах пандемії", для пошуку рішень і вироблення рекомендації для влади, бізнесу та активних жителів щодо організації життя у громадах в умовах епідемії коронавірусу.
- 23.10.2020 ОІСТ організував онлайн-дискусію на тему: "Безпека Південної Пальміри", яка була присвячена обговоренню сучасних проблем у сфері громадської безпеки міста-мільйонника та шляхів їхнього вирішення на основі співпраці державних і недержавних суб'єктів охорони громадського порядку.
ЕКСПЕРТНА ТА ГРОМАДСЬКА РОБОТА ЧЛЕНІВ
ОРГАНІЗАЦІЇ
- Є. Абрамова, О. Дуліна, А. Крупник, С. Липовська, А. Орлова, Н. Піроженко, С. Саханенко виконували функції експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN. О. Нагорнюк виконувала функції комунікаційної менеджерки цієї Мережі.
- Крім того, А. Крупник виконував функції як член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, член двох конкурсних комісій в Одеській області з відбору проектів НГО для реалізації за рахунок обласного бюджету, а також як експерт-аналітик ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" та регіональний координатор Мережі UPLAN.
- С. Саханенко виконував експертні функції як член міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Одеської області, як голова Всеукраїнської асоціації присяжних.
- Н. Піроженко пройшла навчання через платформу Prometheus за дистанційними курсами: «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю», «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін», «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад», «Децентралізація: від патерналізму до відповідального розвитку», «Менеджмент».
- А. Крупник підготував для 6 міст Донбасу, які увійшли до складу ОТГ, проекти "Модельного положення про старосту", Статуту територіальної громади, Регламенту міської ради та "Положення про постійні комісії міської ради", адаптовані до умов даного регіону і специфіки життєдіяльності громад.
- 07.05.2020. А. Крупник як керівник ОІСТ та регіональний координатор Мережі UPLAN звернувся з офіційним листом до уповноваженого представника Офісу Президента України, який курирує питання розвитку громадянського суспільства з пропозицією створити міжвідомчу робочу групу з представників органів публічної влади та громадських експертів, яка має підготувати і сприяти широкому громадському обговоренню спочатку концепції, а потім і самого проекту нової Нацстратегії. ОПУ позитивно відреагував на це звернення.
- Крупник А. та Орлова А. розробили Систему критеріїв та показників оцінювання реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, яка оприлюднена на сайті ОІСТ.
- А. Крупник провів інтерв’ю з комунікаційною менеджеркою Мережі UPLAN в Харківській області А. Шостак, на основі якого спільно підготовлено методичні рекомендації на тему: «Як готувати експертні пропозиції до органів місцевої влади?».
СПІВПРАЦЯ ІЗ
ІНШИМИ ГРОМАДСЬКИМИ ОБ'ЄДНАННЯМИ
- Продовжується співпраця з ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" (Одеса, О. Колесніков), Центром політико-правових реформ (м. Київ, І. Коліушко), Українським незалежним центром політичних досліджень (М. Лациба), Благодійним фондом "Горєніє" (Д. Гречко), Фондом "Творча ініціатива" (В. Панько"), Одеською обласною організацією Комітету виборців України (А. Бойко), Одеським відділенням Національної спілки журналістів України (Ю. Работін).
- Встановлено партнерські ділові контакти із Спілкою об'єднань громадян "Об'єднання організацій роботодавців Одеської області" (виконавчий директор – голова ГФ з охорони громадського порядку І. Дубчак).
- Встановлено партнерські контакти з консорціумом громадських організацій молодіжної спрямованості: ГО "Молода громада" (І. Старчикова) та "Молодіжна корпорація" (Л. Лєвих), яку координує головний експерт "Розумної взаємодії" (В. Георгієнко).
УЧАСТЬ У ВИКОНАННІ ПРОЄКТІВ
- Разом із ЦППР: «Створення та діяльність Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».
- Разом із ВАССН: «Антикорупційна екосистема в громаді.
- Разом із ВАССН: «Громади проти СOVID-19: як жити далі в умовах пандемії?
- Разом із ВАССН: «Побудова діалогу та взаєморозуміння між громадами Ізмаїльського району.
- Разом із БФ "Горєніє": "Розвиток ОТГ" – для територіальних громад Донецької і Луганської областей.
Немає коментарів:
Дописати коментар